Zažij letní dovolenou bez zažívacích potíží a stresu tvého mazlíčka. Nabízíme SABIFLOR ve speciální edici 21 + 3 sáčky ZDARMA!

Náš příběh

Vše začalo jedním nečekaným přátelstvím. Jak to myslíme?

Když bylo Martě Karasové, zakladatelce Sabiovet, dvanáct let, objevila se v jejím životě malá opuštěná kříženka, která dostala jméno Darinka. Toto štěně, které jim někdo přehodil přes plot v krabici, nejenže obrátilo její život vzhůru nohama, ale také položilo základ pro celoživotní lásku k péči o zvířata.

Marta je dnes již absolventka SOŠ veterinární v Českých Budějovicích a Vysoké školy chemicko-technologické v Praze, a zároveň hrdá majitelka sedmileté border kolie Sáry. 

Nas_pribeh_1200x400_3c

Po sedmi letech práce v korporátním prostředí, kde uplatňovala své znalosti v oboru potravinářských ingrediencí, přišel čas na změnu. S touhou posunout hranice ve světě psího well-beingu, založila v roce 2019 společnost Sabiovet. Její poslání je jasné: přinést do životů psů více radosti a pohody prostřednictvím prémiových výživových doplňků, které jsou navrženy speciálně pro ně. Všechny produkty jsou s hrdostí vyrobeny v České republice a založeny na funkčních ingrediencích s vědecky ověřeným účinkem.

V Sabiovet spojujeme odborné znalosti z veterinární a farmaceutické oblasti s ingrediencemi z přírody.

Naše produkty jsou výsledkem pečlivého výzkumu a vášně pro zdraví a štěstí našich čtyřnohých přátel. Jsme hrdí na to, že naše práce nejen zlepšuje kvalitu života psů, ale také posiluje vazbu mezi nimi a jejich majiteli.

Objevte sami, jak může Sabiovet obohatit život vašeho psa.

Každý pes si zaslouží to nejlepší a my jsme zde, abychom to zajistili.